15 Temmuz Şehitleri Anma Artvin Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Tamamlandı

15 Temmuz 2023, Cumartesi 45

Üniversitemiz Seyitler Yerleşkesinde bulunan Sosyal Etkinlik Merkezinde 5 - 13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen voleybol turnuvası Artvin kamu kurumlarını bir araya getirdi. Turnuvaya başta üniversitemiz olmak üzere Artvin Valiliği, Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Artvin Aile ve Sosyal İl Müdürlüğü, Artvin Orman Bölge Müdürlüğü, Artvin Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Artvin Millî Eğitim Müdürlüğü katıldı. 7 kurumun katıldığı turnuvanın final müsabakaları ve ödül merasimi 16 Temmuız 2023 Pazar günü düzenlendi. Artvin Orman Bölge Müdürlüğü’nün birinci olarak tamamladığı turnuvada başarılı olan takımlara madalya ve belgeleri Artvin Orman Bölge Müdürü Doç. Dr. Mimar Sinan Özkaya, İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Kaya Erdem tarafından verildi.

Turnuvada ilk dörde giren takımlar şu şekilde sıralandı: Artvin Orman Bölge Müdürlüğü, Artvin İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Artvin Valiliği, Artvin Çoruh Üniversitesi.

Bu takımların dışında etkinliğe; Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Artvin Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu Artvin İl Müdürlüğü iştirak etti.